Ana Sayfa NARENCİYE FİDANLARI Kamkat Fidanları
Aşılı Kamkat, Mandalina ve Yediveren Limonu Pakedi, Torbada
  • Aşılı Kamkat, Mandalina ve Yediveren Limonu Pakedi, Torbada
  • Aşılı Kamkat, Mandalina ve Yediveren Limonu Pakedi, Torbada
Aşılı Kamkat, Mandalina ve Yediveren Limonu Pakedi, Torbada
Ürün Kodu : Paket160       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Berke Fidancılık
450.00 TL   Kdv Dahil
-
+

 Aşılı Kamkat, Mandalina ve Yediveren Limonu Pakedi, Torbada

KAMKAT+LİMON+MANDALİNA

Merhabalar bitki dostları; gönderilecek olan fidan bodur anaç üzerine aşılanmış olup sezonunda meyve vermiş muhteşem bir üründür.

Biliyorsunuz her kadın nasıl ki yılda 12 kez duğum yapamıyorsa,  kamkatta 12 ay boyunca doğum yapamaz, meyve veremez. Ortalama kamkatların 3 ay uyku dönemi vardır. İklim değişkenliğine göre ve hava sıcaklığına göre değişmektedir.

Genelde Şubat-Mayıs arası uyku dönemidir Mayısta filizlenir ve sonunda bazen hava sıcaklığına göre haziranda çiçeklenmeye başlar ve tane tutumuna geçer. Ardından ocak sonuna kadar bazen şubat sonuna kadar meyveli olabilir. Sonrasında gitgide meyveler düşmeye yada geçmeye bozulmaya başlar ve bu döngü bu şekilde devam eeder.

Neden Açıklama gereği duydum... Çünkü bitkinin özelliğini bilmeden alışveriş yapan bir çok arkadaşlarımız olabiliyor. Mesela en ilginç olanı ocak ayında yapraklı hatta ustunde uzum olan bir asma fidanı neden göndermediniz diye tepkide bulunan bir müşterimiz gibi düşünün bu olayı. Be arkadaş kışın asma yaprak döker dememize ragmen hayır yılın 12 ayı yapraklıdır diyen müşterilerimiz de var. Şaka değil var var..

Not: Değerli arkadaşlar kamkat ve diğer fidanlarımız şu anda meyve sezonunu bitirmiştir. Gönderilecek olan fidanlar meyvesizdir. Mayıs sonu Haziran başı yeniden çiçeklenip tane tutacaktır.

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.