Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2021

kolay hayvan resmi çizme

Okula giden öğrencilerimiz için yada okul öncesi çocuklarımız için vede resim çizmeye meraklı tüm takipçilerimiz için 12 tane kolay hayvan resmi çizme yöntemlerini paylaşıyoruz. Hayvan resmi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Adım adım nasıl kolayca hayvan resmi yapılır gelin beraber bakalım, sizlerde resimleri dikkatlice izlerseniz resimdeki hayvanlarda sizlerde çizebilirsiniz..

 

kolay balik nasil cizilir

kolay balık resmi nasıl çizilir? Resme dikkatlice bakın ve adım adım uygulayın balık resmi çizmek hiç bu kadar kolay olmamıştı..

ucgenden-balik-cizme

Buda başka bir balık resmi çizme yöntemi, üçgenden balık resmi yapabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz? Balık resmi çizmek istiyorsanız üçgenden balık resmi yapabilirsiniz..

 

en kolay fil resmi nasil cizilir

 

Fil resmi çizmek kafanızda büyüyebilir fakat o kadar da büyütmeyin en kolay fil resmi nasıl çizilir bakalım… Adım adım resimleri inceleyelim bakın ne kadar kolay fil resmi yapacaksınız..

 

kolay deve resmi nasil yapilir

 

Kolay deve resmi nasıl yapılır? Adım adım inceleyin ve uygulayın bakın ne kadar kolay çizeceksiniz. Kolay deve resmi çizmek için kağıt kalemi alın ve çizin…

kolay fare resmi çizmek

Önce bir yumurta çizin ve sonra resimdeki gibi kulaklar yapın devamını da adım adım ilerleyip kolay fare resmi çizimi ni gerçekleştirmiş olun.. Kolay fare resmi çizmek hiç bu kadar kolay olmamıştı..

 

kolay kelebek resmi cizimi

Rengarenk kanatlarıyla ilgi gören kelebekler en kolay çizilebilen hayvanlardan dır fakat bu kadar kolay çizimi yoktur sanırım. Kolay kelebek nasıl çizilir? Kolay kelebek çizimi

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz