Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Haziran 2021

Eski Ayakkabılar Saksı Oluyor

Eski Ayakkabılar Saksı Oluyor

Eski Ayakkabılar Saksı Oluyor

Bahçeniz İçin Şık Tasarımlar – I

Eski ayakkabılarınızı atmayın. Onlarla çok ama çok hoş saksılar yapabilir ve bahçenizi ziyarete gelenleri adeta büyüleyebilirsiniz. Bizimbahçe sitesi olarak Bahçeniz İçin Şık Tasarımlar bölümünde eski ayakkabılarınızı nasıl şirin ve büyüleyici birer saksıya dönüştüreceğinizi anlatacağız sizlere . Yo hayır! Öyle aman aman bir işiniz yok. Yapmanız gereken iş; Eski Ayakkabılar Saksı Oluyor

  1. Saksı adayı ayakkabının tabanına birkaç farklı noktadan delikler açın. Tahmin edeceğiniz gibi değiller fazla suyun akıp gitmesini sağlayacak. Yani drenaj kanalları olacak.
  2. Ayakkabı saksının içine kaliteli bitki veya çiçek torfu koyun. Dilerseniz bir ölçü torf, bir ölçü kaliteli bahçe toprağı ve bir ölçü de solucan gübresi kullanarak daha uzun ömürlü bir saksı toprağı da elde edebilirsiniz.
  3. Bu aşamada ayakkabı saksısına ne ekeceğinize karar vermeniz lazım. Bizim tavsiyemiz kökleri derine gitmeyen bitki veya çiçekler ekmeniz; Örneğin sukkulent, fesleğen, aynısefa vb..
  4. Bundan sonraki aşama çok daha kolay. Onları göze görünür bir yere koymak, bu tam da ne kadar iyi bir peyzaj düzenleme ustası olduğunuzu ispatlamanın zamanı…
  5. Ha bir de dilerseniz beklenmedik ve şık bir hediye olarak dostların bahçesine de götürebilirsiniz…
Eski Ayakkabılar Saksı Oluyor

Converse Saksı

Plastik Çocuk Terliği Saksısı

Plastik Çocuk Terliği Saksısı

Botların saksıya dönüşümü

Botların saksıya dönüşümü

Bir de buna göz atın:

Bahçeniz İçin Şık Tasarımlar – II – Bisikletim Çiçek Açtı Eyvah! 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz