Saksıda maydanoz yetiştirme

Maydanoz çok yararlı bir yeşillik biliyorsunuz. Ve çok fazlaca tüketilmekte. Pazar, manavlardan demet demet alınan maydanozu evde yetiştirmek çok kolay olup bir saksı veya uygun bir kapta maydanoz tohumu ekimi yaparak bizim anlattığımız yöntemlere uyarsanız bol ve doğal maydanoz yetiştiriciliği yapmış olursunuz. Saksıda maydanoz kaç günde çıkar diye merak ediyorsanız bizim uygulamamızda 15 günde tohumlar çıkmaya başlamış, 1.5-2 ayda da maydanoz hasat yapmıştık.

Sizler için maydanoz tohumu ekimi nasıl yapılır? Maydanoz nasıl yetiştirilir? Saksıda maydanoz ekimi nasıl olmalıdır. Tüm Püf Noktalarıyla Evde, Saksıda Maydanoz Nasıl Yetiştirilir. tohum ekiminden hasada 48 günde hazırladığımız videoyu izleyerek sizlerde kolayca saksıda maydanoz yetiştiriciliği yapabilirsiniz.

İşte youtube de ki video linkimiz: https://www.youtube.com/watch?v=npStvyDXgNc

Ayrıca kanalımıza ücretsiz üye olarak yeni videolarımız dan haberdar olabilirsiniz.

Maydanoz tohumu nasıl ekilir? Diyorsanız gelin hep beraber saksıda maydanoz yetiştirme videomuza göz atalım. En geniş kapsamlı maydanoz tohumu nasıl ekilir, maydanoz hangi ayda ekilir, maydanoz hasadı nasıl yapılır, saksıda maydanoz yetiştirme ve aklınıza gelebilecek tüm maydanoz nasıl yetiştirilir? Sorularına yanıt bu videomuzda;

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.